Запчастини до аграрної і будівельної техніки Perkins, John Deere, Claas

Последнее изменение 23 января, 2021


турбина двигателя

Запчастини до аграрної і будівельної техніки Perkins, John Deere, Claas

Зиму потрібно використовувати із користю. Поки великі морози, хурделиця, снігові замети не дозволяють вийти в поле для оранки та іншого, потрібно готувати техніку до весни і літа. Тому всі запчасти на комбайн Claas Dominator краще купити завчасно і провести всі необхідні ремонтні роботи.

Перегляньте фільтри, мастило в двигуні та в трансмісії, гальмівні колодки та троси, ремені, всі привідні ланцюги. Ці деталі потребують доволі частої заміни.

Якщо Вам потрібна водяна помпа до комбайнів Джон Дір дев’ятисотих моделей, то радимо Вам її купити ось в цьому електронному каталозі: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-dvyhatelej-john-deere/vodyanaya-pompa-ar87420-dvyhatelya-kombajna-john-deere. В магазині ХАТ є все необхідне для охолодження моторів будівельної і с/г техніки.

Запчастини до аграрної техніки Клаас. Деталі до пресів підбирачів, плугів, тракторів, а також до комбайнів із зерновою жаткою

Приділіть особливу увагу транспортерам і елеваторам. Вони перебувають під постійним тиском, а тому розтягуються і зношуються. А їхня роль є беззаперечно однією із головних.

Німецькі або бельгійські запчасти комбайнов Джон Дир можна придбати в електронному каталозі магазину ТехМакАгро.

Коли потрібен водяний насос до більш новіших моделей техніки, то вибирайте її ось тут: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-dvyhatelej-john-deere/vodyanaya-pompa-nasos-re530194-re523828-kombajnov-john-deere. В каталозі ХоривАгроТех, який налічує більше 1000 одиниць запасних частин, можна придбати всі основні розхідники.

Запчастини для дизельних двигунів марки Перкінс: кільця до поршнів, прокладки до головки, вали, насоси підкачки палива, води, датчики

Висококласні, а головне недорогі запчасти на двигатель Perkins, підібрати за фото чи каталоговим номером, можна на сайті магазину АгроКроп.

Придбати набір прокладок до чотирьохциліндрового двигуна можна на цій сторінці: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-dvyhatelej-john-deere/nabor-prokladok-re526668-dvyhatelya-kombajna-john-deere. В магазині є також і окремі прокладки до головки блока циліндрів, сальники до колінного валу, ремонтні комплекти, вкладиші тощо.Закрепите на Pinterest

Adblock
detector